Answers

2015-08-15T20:33:48+05:30
Cost of 1 apple = Rs 3
cost of 8 apples = 3*8 = Rs. 24
1 5 1
2015-08-15T20:42:05+05:30
1Apple=Rs 3
8Apple's= 8*3=Rs24
0